O Portalu

Co nas wyróżnia?

W Internecie można znaleźć wiele regionalnych stron internetowych, katalogów i baz danych firm. Na naszej stronie internetowej nie ma możliwości zamieszczania ocen i opinii. Użytkownicy mogą przesyłać nam swoje opinie i komentarze. Nie zezwalamy konkurentom ani niezadowolonym osobom na oczernianie naszych użytkowników. Wierzymy, że tylko pozytywna promocja jest dźwignią, a nie nienawiść i oszczerstwa.

Nasz portal to nowoczesna i kompleksowa wyszukiwarka firm, artykułów i produktów. Głównym celem portalu jest kierowanie zainteresowanych do specjalistów w danej dziedzinie oraz umożliwienie wielu małym i średnim przedsiębiorstwom zaprezentowania się na równi z największymi, dominującymi na rynku firmami. Wiele ciekawych informacji i odnośników do ich źródeł można znaleźć zwłaszcza w codziennej pracy przedsiębiorców i osób poszukujących pomocy i informacji.

Patronat medialny

Jeśli organizujesz imprezę, koncert lub spotkanie, zapraszamy do współpracy z naszym portalem. Rejestrujemy ponad 70 000 wizyt miesięcznie od internautów, z których większość odwiedza nas w poszukiwaniu informacji o firmach, usługach, produktach lub ciekawych artykułów. Proponujemy współpracę na zasadzie patronatu medialnego, co przynosi korzyści obu stronom – organizatorowi i naszemu portalowi.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • umieszczenie pełnej prezentacji imprezy/wydarzenia (zdjęcia + opisu w nieograniczonej liczbie znaków) na głównej stronie portalu
  • na prośbę organizatora przygotowanie i publikację konkursu promującego wydarzenie
  • dodanie informacji o wydarzeniu do oficjalnego profilu strony na Facebooku

W zamian oczekujemy:

  • umieszczenia logo portalu na wszelkich materiałach drukowanych promujących imprezę (np. plakaty, afisze, ulotki, bilety, program, zaproszenia, spoty) oraz na internetowej stronie imprezy jako patrona (jeśli taka istnieje) 
  • dostarczenie wyczerpujących informacji o wydarzeniu wraz z fotografiami
  • informacja słowna o patronie, w tym adres strony internetowej, wraz z zapowiedzią na scenie (podczas imprezy), np.
  • przekazanie 4-10 biletów/zaproszeń do dystrybucji w konkursie na stronie portalu lub fanpage’u na FB.

Formy reklamy

Reklamy banerowe

Dostępne są różne formaty reklam, najpopularniejsze z nich to:

  • baner top (rozmiar 750×200 px)
  • prostokąt prawa strona (rozmiar nominalny 375×300 px).
  • baner footer (rozmiar 750×200 px)

Oferta banerowa w formie pliku PDF do pobrania

Wpis do bazy firm

Jest to bardzo tania i skuteczna forma reklamy polegająca na dodaniu informacji o firmie do firmowej bazy danych. Możemy edytować i uzupełniać te informacje. Wpisy firmowe w naszym serwisie mają wysoką jakość i popularność dzięki wysokim pozycjom w google.pl oraz dużemu ruchowi na samej stronie.

Koszt wpisu to 360 zł netto / rok.

Oferta wpisu do bazy firm w formie pliku PDF do pobrania

Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane (newsy, fotoreportaże) pojawiają się na stronie głównej i w bazie artykułów oraz pozostają na stałe w zasobach portalu. Są one wygodnym sposobem na promowanie marki, ważnych wydarzeń, promocji lub produktów. Koszt dodania artykułu standardowego wynosi 100 zł netto (strona główna dla nowych artykułów oraz 2 kategorie: tj. Artykuły + Kategoria).

Treść artykułu może być przygotowana przez nasz zespół redakcyjny (koszt 80 zł netto) lub przez klienta. Zgodnie z ustawą o prasie artykuły są oznaczane słowami „reklama” lub „materiał partnera”.

W zależności od atrakcyjności artykułu, może go przeczytać kilka tysięcy osób. Artykuł zawiera tekst o dowolnej długości, zdjęcie główne, galerię zdjęć oraz załączniki multimedialne.

Oferta zamieszczenia i przygotowania artykułu sponsorowanego w formie pliku PDF.

Reklama pocztą elektroniczną – newsletter

Reklamodawcy mogą wykorzystywać biuletyn wysyłany do użytkowników witryny do promowania firm, produktów i wydarzeń. Jest to najtańszy, najbardziej spersonalizowany i skuteczny rodzaj reklamy.

Baza newslettera jest skoncentrowana wokół najbardziej aktywnych użytkowników portalu, którzy założyli na nim konta i wyrazili zgodę na wysyłanie e-maili. Baza danych zawiera obecnie ponad 10 unikalnych wpisów. W zależności od atrakcyjności tematu newslettera, wiadomość może otworzyć nawet kilka tysięcy osób.

Jak zostać partnerem portalu?

W sekcji „Partnerzy” portalu znajdują się banery firm, stron internetowych i organizacji współpracujących, które współtworzą nasz portal.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą i zamieszczeniem oferty usług dodatkowych, patronatem medialnym, wzajemną bezpłatną promocją, wymianą usług lub wymianą linków, skontaktuj się z nami pod adresem had@had.pl.